• Adrasan Mah. Kumluca / ANTALYA
 • +90 536 541 24 64

OLİMPOS TURU

 • akseki-koyu.png

  Akseki Koyu

  Çam ağaçlarının içinde ağustos böceklerinin sesinde denize girebileceğiniz dinlendirici bir koy
 • fosforlu-magara.png

  Fosforlu Mağara

  Fosforlu mağara, Maceracı ve yeni yerler görmek isteyenlerin seveceği bir yer. Varsa su altı Kameranızı mutlaka getirin. Yaklaşık 40 metre uzunluğundaki bir mağaraya fenerler eşliğinde giriyoruz. Mağaranın sonunda ayakta durabildiğimiz kumluk bir odaya geliyoruz (Karanlık ve kapalı yer korkusu olan arkadaşlar bunu denemesin). Ve isteyen müşterilerimiz bu ortamda mini bar keyfi yaşıyor. Barın orda ne işi olduğunu merak ediyor musunuz??? O da sürpriz olsun... Not: Fok balıkları'nın yavrulama dönemlerinde gitmemiz uygun olarak görülmediği için bazı dönemlerde bu tur rotamız yerine farklı bir rota çizmekteyiz Ha bu arada cesaretiniz varsa Kaptanla kayalardan denize atlayabilirsiniz. *****Zaman zaman Akdeniz Foklarının Yavrulama yeri de olan Fosforlu Mağara, Temmuz-Ağustos döneminde Güzergahımızdan çıkarılmaktadır.
 • korsan-koyu.png

  Korsan Koyu (Çoban Limanı)

  Akvaryum gibi berrak bir denizde, tarihi Anfoların içinde yüzmenin keyfini çıkarabileceğiniz bir yer. Siz yüzmenizin tadını çıkarırken bizde size eşşiz balığımızı hazırlıyoruz.
 • sazak-koyu.png

  Sazak Koyu

  Sazak koyu (Öğle yemeği koyu 🙂 ). Kumlu güzel bir sahilde denize girip, soğuk kuyu suyunda duş alabilirsiniz. Yine bu koyda aç karnına içildiğinde bağırsakları temizleyen şifalı bir kaynak suyu bulunmaktadır.
 • ceneviz-kotu.png

  Ceneviz Koyu

  Dönüş yolumuzun ilk durağı olan Ceneviz Koyu şöyle demli bir çay içip (Çaylar şirketten 🙂 ) günün yorgunluğunu atacağımız bir koy. Tropikal adaların türkuaz yeşili denizi gibi bir denizde, incecik kumlu, ılık ve sığ bir sahilde denizin tadını çıkaracak veeeee isteyen müşterilerimiz 10 yaş gençleştiren 🙂 çamur banyosu yapmanın tadını çıkaracak.
 • Ceneviz koyu durağımızdan sonra 18:30 gibi limana doğru yol alıp bir turumuzu daha sonlandırıyoruz.